آگهی استخدام «مدیر ارشد محتوا»

ما به دنبال استخدام یک مدیر ارشد محتوا هستیم. فردی با تجربه که مسئولیت مدیریت یکی از تیم‌‌های محتوای ماهورنگار را بر عهده بگیرد.

آگهی استخدام «مدیر ارشد محتوا»

ما به دنبال استخدام یک مدیر ارشد محتوا هستیم. فردی با تجربه که مسئولیت مدیریت تیم‌ محتوای ماهورنگار را بر عهده بگیرد.

می‌دانیم که به خصوص برای کاندیداهای ایده‌آلی که هم‌اکنون در جای دیگری مشغول به فعالیت هستند، تغییر شغل و رفتن به محل کار تازه چه کار سخت و پر مخاطره‌ای است. ما می‌خواهیم که شما نه با تردید، بلکه با کمال میل و اشتیاق برای حضور در ماهورنگار اقدام کنید. به این منظور چند لینک در اینجا قرار دادیم که علاوه بر شرح این موقعیت شغلی، حسی از اینکه زندگی در ماهورنگار چگونه است داشته باشید. امیدواریم که این قدری به شما اطمینان خاطر بیشتری بدهد و برای این موقعیت شغلی تقاضا بفرستید:

 • فرهنگ و ارزش‌های ماهورنگار
 • مرام‌نامه‌ی خانواده‌ی ماهورنگار

با وجود اینکه ممکن است از آگهی استخدام ما این چنین برآید که انگار ما به دنبال کاندیدای مشخصی هستیم، اما اجتناب ناپذیر است که این موقعیت شغلی بر اساس شخصیت و توانایی‌های فردی که در نهایت استخدام می‌شود، بهینه خواهد شد و بر اساس توانایی‌های او شکل خواهد گرفت. بنا بر این، صرف نظر از اینکه توانایی و تجربیات شما چقدر با شرح این آگهی استخدام هماهنگ است، لطفا اگر به طور مشخص این معیارها را در خود می‌بینید برای این کار تقاضا بفرستید:

 • شما فردی با توانایی مدیریت یک گروه هستید و کار با نویسندگان و طراحان گرافیک و ایده‌پردازان را دوست دارید و عاشق طراحی و اجرای برنامه‌هایی برای رسیدن به اهداف جاه‌طلبانه‌اید و بهینه‌سازی و تکامل روش‌ها برای هرچه بهره‌ور‌تر بودن کار را بلدید.

شما کاندیدای ایده‌آل ما هستید اگر:

توانایی مدیریت نیروهای فریلنسر را دارید. این اولین بار نیست که می‌خواهید نیروهای فریلنسر را مدیریت کنید و از آن مهم‌تر، شما فقط با فریلنسر‌ها کار نمی‌کنید، بلکه با آنها مثل تیم خودتان رفتار می‌کنید و مهارت‌ها و تجربیات آنها را با هدف‌گذاری‌های پی در پی، بررسی نتایج و ارائه‌ی بازخوردهای مناسب ارتقا می‌دهید. همچنین شما توانایی خوبی برای یافتن و استخدام کردن فریلنسرها دارید؛ وظیفه‌ای که باید هر هفته چند ساعت را به آن اختصاص دهید.
شما یک «ملا نقطی» هستید. یا نیستید اما در هر صورت، شما صاحب‌نظر در امر نوشتن هستید و علاوه بر تسلط بر دستور زبان فارسی، صاحب قلم و دارای دقت نظر در ویرایش هستید. ویرایش یکی از مهم‌ترین نقاط قوت شماست.
دست به قلم هستید. اگرچه نوشتن مسئولیت اصلی شما نخواهد بود، اما به هر حال گاهی لازم می‌شود که فرمان را بدست بگیرید.
شما یک خوره‌ی تکنولوژی هستید. اپلیکیشن‌های مختلف جزئی مهم از مدیریت فعالیت‌های تیمی و تخصصی هستند. شناخت ابزارهای متعددی که این روزها برای حرفه‌ای‌ها در بازار وجود دارد، به شما کمک می‌کند که در این نقش رشد کنید و طبیعتا، علاقه به جستجو و اشتیاق به یادگیری درباره‌ی این اپلیکیشن‌ها ضروری است.
یک شهروند آنلاین تمام عیار هستید. شناخت شما از شبکه‌های اجتماعی بسیار عمیق است و علاوه بر آنکه کاربر جدی شبکه‌های اجتماعی هستید، کارکردهای هر کدام از انها را نیز در سناریوهای مختلف به خوبی می‌شناسید.
در دیجیتال مارکتینگ حرفه‌ای هستید. می‌دانید چطور کانال‌هایی مثل موتورهای جستجو، شبکه‌های اجتماعی، ایمیل و سایر ابزارهای دیجیتال مارکتینگ را در راستای اهداف تجاری برندها به کار بگیرید و به کار با Google Analytics آشنا هستید و الگوهای SEO را می‌شناسید.
ابزارهای ترویج محتوا را می‌شناسید. بعد از اینکه پستی منتشر شد، برنامه‌ای برای ترویج دامنه‌ی مخاطبان آن چه به وسیله‌ی افراد تاثیرگذار در شبکه‌های اجتماعی، چه با انتشار در وبسایت‌های دیگر و استفاده از جوامع آنلاین و… دارید.
شما منظم هستید. ضرب‌الاجل‌ها، تقویم ادیتوریال، اولویت‌بندی وظایف مختلف و… مثل موزیکی به گوش شما خوش‌آیند هستند.
شما بهره‌ور هستید. آنچه که شما در ماهورنگار خواهید کرد به طور مستقیم یا غیر مستقیم بر روی سرنوشت برند مشتریان ما که اغلب از برندهای مطرح و ریشه‌داری هستند اثر خواهد گذاشت. تلاش روزمره‌ی ما این است که نتایج کار ما برای مشتریان‌مان از مقیاس خودمان بزرگ‌تر باشد.
زبان انگلیسی می‌دانید. دست کم توانایی بالایی در درک مطلب از زبان انگلیسی دارید.


مسئولیت‌های شما

در ماهورنگار شما بخشی از یک تیم به سرعت رو به رشد، با استعداد و بسیار با انگیزه خواهید بود و فرصت‌های بسیاری برای توسعه‌ی توانایی‌های فردی و یادگیری خواهید داشت. در اینجا به خاطر تنوع صنایع مختلفی که مشتریان ما در آن هستند، هر روز یک تجربه‌ی تازه و هیجان‌انگیز بر روی پروژه‌های مختلف است. به طور کلی مهم‌ترین وظایف شما احتمالا به این شرح خواهد بود:

 • مدیریت جلسات بریفینگ مشتریان بالقوه و مستند کردن بریف آنان
 • مدیریت و برگزاری جلسات ایده‌پردازی برای پروژه‌های جاری و آتی ماهورنگار
 • تهیه‌ی پروپوزال بر اساس بریف مشتریان بالقوه در همکاری با تیم و دفاع از آن در جلسات ارائه
 • تدوین سند استراتژی محتوا و بازبینی و تکمیل آن در طول اجرای پروژه برای هر یک از مشتریان
 • تهیه‌ی تقویم ادیتوریال ماهانه منطبق بر سند استراتژی محتوا و نظارت بر حسن اجرای جزییات مصوب در تقویم ادیتوریال در طول هر ماه
 • برنامه‌ریزی و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی مختلف در فضای دیجیتال
 • تهیه‌ی گزارش‌هایی هدفمند از عملکرد ماهورنگار در اجرای هر پروژه و تدوین آن در قالب‌های قابل ارائه به مشتریان به صورت ماهانه
 • استخدام و مدیریت افراد فریلنسر و دورکار

درباره‌ی ماهورنگار

ماهورنگار یک بوتیک خلاق تولید محتوا برای شبکه‌های اجتماعی است. ما به قدرت شبکه‌های اجتماعی در ساخت برند و تبدیل مشتریان معمولی به مخاطبانی هدفمند باور داریم. کار ما استفاده از ابزارها و روش‌های جدید به نفع برندها و مخاطبان آنها است.
داستان ما از پاییز سال ۱۳۹۳ با تولید محتوا و مدیریت شبکه‌های اجتماعی بیسکویت گرجی آغاز شد. پروژه‌ای که خیلی سریع توجهات مردم و متخصصین را به خود جلب کرد و تبدیل به یکی از الگوهای تولید محتوا در بازار ایران شد؛ پروژه‌ای که همچنان نیز ادامه دارد و حالا طولانی‌ترین و مستمرترین پروژه‌ی تولید محتوا در بازار ایران است. همچنین در این مدت ما گستره‌ای از خدمات مختلف در حوزه‌ی تولید محتوا را برای برندهای مطرحی از جمله تیم ملی فوتبال ایران، سان‌استار، اسنپ‌فود (سابقا زودفود)، چین‌چین، تکدانه، دانرو، پچ‌پچ و… عرضه کرده‌ایم.

ارسال درخواست برای این موقعیت شغلی

فرآیند استخدام برای این موقعیت شغلی اندکی غیر عادی و متفاوت است. اگر تا اینجای این آگهی را خوانده‌اید متوجه اولین تفاوت آن نیز شده‌اید و آن طولانی بودن بیش از حد آن است. تفاوت دیگر در این است که معمولا سوال‌هایی که در جلسه‌ی مصاحبه می‌پرسیم را همینجا خواهیم پرسید و برای ارسال درخواست برای این موقعیت شغلی لازم است که در مرحله‌ی اول به این سوالات پاسخ دهید. اگر شما فرد مطلوب برای این موقعیت هستید، احتمالا با ما موافق هستید که کاندیدای ایده‌آل برای این پست فردی خاص و با توانایی استثنایی و کمیاب است؛ امیدواریم این فیلتر کمک کند تا سریع‌تر و موثرتر یکدیگر را پیدا کنیم. بنا بر این لطفا سعی کنید به تمام سوالات تا جای ممکن جامع پاسخ دهید. برای پاسخ به سوالات از این فرم استفاده کنید:

فرم آگهی استخدام «مدیر ارشد محتوا» در ماهورنگار

— روابط عمومی ماهورنگار