دانرو

استراتژی و تولید محتوا

سبدی متنوع از انواع محتوا، از پادکست تا تصویرسازی

ساختن یک شهر، ساختن هزار رویا


سامانه‌ی دانرو، بانک اطلاعات کسب و کارهای شهر است؛ راهنمایی آنلاین و همراه، که مخاطبانش را از پرسیدن آدرس در خیابان بی‌نیاز می‌کند. دانرو پاسخی است به سوال‌ها درباره‌ی یک کسب و کار خاص، رستوران، یا نزدیک‌ترین سینما و محل گردش‌گری.
از آن‌جایی که دانرو، اپلیکیشنی کاربرمحور است و به همت نظرات کاربرانش تکمیل می‌شود، ماهورنگار به این خصیصه توجه کرد و با طراحی یک پادکست، "دانروباز" نوعی ریووی صوتی را در حوزه‌ی لوکیشن‌ها، مشاغل و محل‌های گردش‌گری تولید کرد. پادکست هفتگی‌ای که در آن، مخاطبان دانرو را نیز شریک کرده و از نظرات آن‌ها استفاده می‌برد.
همچنین، ضمن توجه ویژه به "لوکیشن"، مکان‌ها و رویدادهای مختلف را در بستر تاریخ بازنمایی و "دانروفکت" را در قالب تصویرسازی آماده کرد. دانفروفکت‌ها، بازآفرینی تصویری یک کولیشن خاص با کولاژ المان‌های تاریخی است که ضمن معرفی آن محل خاص، هویت تاریخی آن را نیز با کمک تصویرسازی بازتعریف می‌کند.
تاپ‌پیکس، پیشنهاد هفتگی ماهورنگار به کاربران دانرو است: یک مجموعه‌ی گردش‌گری، تفریحی و سرگرمی، که هربار یک نقطه‌ از ایران را نشانه‌گذاری کرده و به مخاطبانش پیشنهاد می‌دهد. در همین حال، دانرو نیز به کسانی که در این تاپ‌پیکس‌ها حضور یافته و چکین کنند، سکه‌های به عنوان هدیه اضافه می‌کند.
معرفی امکانات دانرو، مناسبت‌های مرتبط و عمومی، و ... به صورت تصویرسازی در اینستاگرام، در کنار برنامه‌ی Real Time Marketing در توییتر برای ارتباط بیشتر با کاربران و مخاطبان، از دیگر رویکردهای ماهورنگار در دانرو بود.