اسنپ‌باکس

استراتژی و تولید محتوا

دومین مشتری ما از خانواده‌ی اسنپ (و جوان‌ترین آنها)

بسته‌ات رسید


اسنپ‌باکس، یک سرویس پیک موتوری از مجموعه‌ی اسنپ است که صرفا برای ارسال مرسوله‌ها و بسته‌ها فعالیت می‌کند. دارندگان سامانه و حساب کاربری اسنپ، می‌توانند در همان اپلیکیشن، بعداز مشخص کردن مبدا و مقصد، سرویس اسنپ‌باکس را انتخاب کرده و با نوشتن توضیحاتی درباره‌ی محتوا و حجم تقریبی بسته، درخواست پیک موتوری کنند. در این سرویس، مرسولات در کم‌ترین زمان و با قیمتی ارزان نسبت به دیگر گزینه‌ها در ایمن‌ترین حالت به مقصد می‌رسد. همچنین کار با سامانه‌ی آن نیز ساده است.
ماهورنگار طراحی پلن تبلیغاتی این سرویس را بر ویژگی‌های آن استوار و قابلیت‌های خاص اسنپ‌باکس را برجسته کرده است. جلوگیری از سفرهای بیهوده در شهر، علاوه بر ذخیره‌ی وقت مشتریان، به کاهش ترافیک و آلودگی هوای شهر نیز کمک می‌کند.
تصویرسازی، عکاسی و موشن‌گرافی، قالب‌هایی هستند که در شبکه‌هایی چون اینستاگرام و توییتر، اسنپ‌باکس را معرفی می‌کنند.
کاراکترسازی و طراحی نشانه‌هایی مبتنی بر آرم و لباس این مجموعه، وحدت رویه‌ای در نمود بصری این محصول در فضای مجازی ایجاد کرده است.
از آن‌جاکه ارسال و دریافت بسته‌های مختلف در زندگی روزمره‌، یکی از دغدغه‌های اغلب شهروندان است، سعی داریم تا کارکردهای مختلف پیک‌های اسنپ‌باکس را به مخاطبان یادآوری کنیم.
در همین حال، رعایت ایمنی و استانداردهای حمل‌ونقل، به عنوان از مهم‌ترین ویژگی‌های این سرویس، در تبلیغات آن نیز مد نظر ماهورنگار بوده است.
در کنار پایین‌بودن قیمت خدمات این سرویس، اثر آن بر مسایل زیست‌محیطی و کاهش آلودگی هوا و ترافیک شهری، ماهورنگار را به سمت طراحی شعارها و تصاویری برده که مزیت‌های این‌چنینی اسنپ‌باکس را نیز به شهروندان یادآوری کند.