مانی

استراتژی و تولید محتوا

گروه رحمانی کسب و کاری با ۱۵۰ سال قدمت است، اما در عین حال مدرن و پیش‌رو

جهان آجیلی

از یک تجارت خانوادگی در زمینه‌ی خشکبار، تا یک برند جهانی، راهی است که خانواده‌ی رحمانی از سال 1256 آغاز کردند و ت امروز ادامه دارد. ابتدا یک کسب و کار کوچک بود که در سال 1310حسین رحمانی نرج‌آباد با تاسیس اولین کارخانه‌ی خشکبار، آن را توسعه داد. سال 1333، نوبت به محسن رحمانی نرج آباد رسید که در طول پنج دهه، چندین کارخانه‌ی کاملا مکانیزه با تجهیزات پیشرفته در زمان خود را راه‌اندازی کرد. در نسل سوم خانواده بود که نام "مانی" بر این شرکت بین‌المللی نشست، و اینک علاوه بر صادرات خشکبار ایرانی، در اروپا و خاورمیانه نیز دفاتری دارد.
حضور در بازارهای بین‌المللی، ماهورنگار را برآن داشت که در تبلیغات این برند از تصویرسازی‌های خاص همراه با عکس استفاده کند. همچنین با چیدمان متنوع، بر اساس استانداردهای جهانی، از محصولات این برند عکاسی می‌شود.
البته ماهورنگار همراه با کمپین 360درجه‌ی مانی، با نشانه‌های حاضر در تیزر و بیلبورد آن مثل درخت، خانواده و ... در شبکه‌های اجتماعی محتوا تولید می‌کند.
استفاده از قابلیت رنگ‌بندی آجیل‌ها، تفاوت طعم‌ها و طبیعت گرم و سرد، در طراحی و چیدمان عکس‌ها مورد توجه ماهورنگار بوده و سعی می‌کنیم عکس‌ها و تصویرسازی‌های مانی، به عنوان تک‌فریم‌هایی از یک زندگی، مورد توجه کاربران‌ باشد.