پچ‌پچ

استراتژی و تولید محتوا

پچ‌پچ یعنی کروسان، کروسان یعنی پچ‌پچ

پچ‌پچه‌های برای تمام روزها


نان کروسان، با ریشه‌ای فرانسوی، یکی از میان‌وعده‌های لذیذ مردم دنیاست: نانی پیچ‌پیچ، که با مغز شکلاتی یا میوه‌ای، طرز تهیه‌ای آسان و البته طعمی خاص، آن را به یکی از محبوب‌ترین نان‌ها بدل کرده است. این نان، در سال 1378 از سوی شرکت ... با نام "پچ‌پچ" برای اولین‌بار به صورت صنعتی تولید و عرضه شد و به سرعت مورد توجه عموم مردم قرار گرفت.
این نان برای استفاده در ساعات مختلف روز، با انواع دسرها و افزودنی‌ها، یکی از مناسب‌ترین‌هاست؛ ماهورنگار، به همین خاصیت مهم پچ‌پچ توجه داشته و در شبکه‌های مجازی با تکیه بر عکاسی و تصویرسازی، سعی کرده است که کروسان‌های پچ‌پچ را در موقعیت‌ها و ساعات مختلف زندگی روزمره‌ی ایرانیان به تصویر بکشد.
با چیدمان و عکاسی، سعی می‌کنیم که پچ‌پچ را به عنوان یک خوراکی میان‌وعده برای ساعات مختلف روز، به مخاطبان پیشنهاد بدهیم. همچنین، با استفاده از کاراکترهای پچ‌پچ، فندوق و توت فرنگی، که برگرفته از طعم‌های این نان هستند، جهانی از رویای کروسان را پیش روی مخاطب بگذاریم؛ جهانی که در آن، مزه‌ها و طعم‌ها دنیای ما را می‌سازند.
حفظ و ایجاد رابطه با علاقه‌مندان این میان‌وعده از طریق طراحی و برگزاری مسابقات مناسبتی، در کنار یادآوری مناسبت‌های تقویمی، پچ‌پچ را در فضای مجازی نیز به روی میز علاقه‌مندانش برده است.